0 + Yıllık

Deneyim

Hack Yourself Ekibi

Hack Yourself ekibi olarak disiplin , irade ile zihinlerimizi hackleyerek kişisel yaşantılarımızda üstün başarılar elde ettik.

Kendi hayat tecrübelerimize dayanarak başarıyı modellemenin ve zihni başarıya programlamanın faydasıyla arzu ettiğimiz insanlara dönüştük. En önemlisi hayatta rastgele yaşama saçmalığını sonlandırarak her günümüz, her anımızdan zevk almaya başladık. Kısacası; mutlu mutlu başardık.

Şimdi Hack Yourself olarak hazırladığımız gelişim programlarıyla sizleri de rastgele yaşama saçmalığından kurtarıyor ve kendinizin bir üst versiyonuna geçirecek bilgi ve teknikleri programlarımızda paylaşıyoruz.

Bilişsel Yetenek Artışı89%
Konsantrasyon Artışı75%

Ruh

İnsan ruhu yaşamda tesadüf eseri şekillenir. Amacımız bu tesadüf eseri yaşamı bir başyapıta dönüştürmek. Yaşamın her alanından doyum alabilmek için ruhumuzu kazanmaya programlamalıyız.

Gelişim Planı

Ruhu yeniden yapılandırdıktan sonra oyunu kazanabileceğimiz şekilde kurgulamalıyız. Bu yüzden gelişim planı bizler için çok önemli. Bu planlar kişiye özel hazırlanır ve yaşam boyu sürdürülebilir bir yol haritası oluşturulur. Amacımız sizin sonuçları görerek bunlar üzerinden bir plan kurmanızdır. Tıpkı uçuşa hazır bir uçağın destinasyon belirlemeden havalanması gibi. Nereye gideceksiniz? Neden gideceksiniz? Ne zaman gideceksiniz? Tüm bu soruların cevaplarını profesyonel gelişim antrenörleri eşliğinde cevaplayacak, fark etmediğiniz noktaları keşfedecek ve vizyonunuzu genişletip zenginleşeceksiniz.

Sonuç

Gelişim planınızı hayatınıza adapte edebilmek için yeni stratejileri birlikte oluşturuyoruz. Ayrıca yaşamın her alanında kendi stratejilerinizi hedeflerinize yönelik nasıl tasarlayacağınızı da öğrenecek böylelikle kimseye bağımlı kalmayacaksınız. Sonuç olarak özgürleşeceksiniz.

İçindeki Yenilmezi Dışarı Çıkart!

YASAL UYARI: Sitemizde yer alan yazılarımız ve verdiğimiz tüm hizmetler sadece eğitim amaçlıdır. Seminerlerimiz ve bire bir seanslarımızda ‘’insan sağlığına’’ yönelik hizmetler verilmemektedir. Tüm hizmet ve danışmanlık hizmetlerimiz kişisel gelişim ve motivasyon amacı taşımaktadır. Hack Yourself ve Elif Erdenay olarak verdiğimiz hizmetler herhangi bir hastalığı ya da ruh sağlığı problemlerinin tümü için psikiyatrik, psikolojik ve tıbbi eğitimler yapılmamakta ve bu alanlara yönelik bir tedavi yöntemi uygulanmamaktadır. Hiçbir şekilde tıbbi ya da psikolojik/psikiyatrik bir tedavi ya da uygulama yapmamaktayız.  Seanslarımızda tanı konmaz.  Verdiğimiz tüm seminer ve danışmanlık hizmetleri sadece kişisel gelişim ve motivasyon amacı taşımaktadır.

WhatsApp