Sık Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz ve daha fazlası için sık sorulan soruları inceleyebilir veya farklı sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yenilmezler Programı Nedir?

Fiziksel, duygusal ve ekonomik özgürlüğünüzün kontrolünü 2 günde ele almanız için tasarlanmış devrimsel bir gelişim programıdır. Her dersi ve uygulaması en etkili yöntemlerle doludur. Duygularınızın ve düşüncelerinizin hakimiyetini kazandırarak yaşamın her alanında YENİLMEZ olmanızı sağlıyor.

Program Nasıl Çalışır?

10:00-20:00 saatleri arasında Cumartesi- Pazar gerçekleştirilir.

Programın Bana Katkısı Nedir?

Yaşamınızda şu ana kadar edindiğiniz tüm tecrübeleri, becerileri ve sahip olduğunuz yetenekleri derinlemesine geliştirir. Kişisel, ticari, fiziksel ve duygusal kaderinizin kontrolünü ele almanızı sağlar. Yaşamınızda devrimsel bir atılım yapmanız için sizi zihinsel olarak hazırlar ve istikrarlı ilerlemeniz için iradenizi güçlendirir.

Gün İçinde Vaktim Az. Programa Katılabilir Miyim?

Programımız 2 haftasonunu kapsamaktadır.

YASAL UYARI: Sitemizde yer alan yazılarımız ve verdiğimiz tüm hizmetler sadece eğitim amaçlıdır. Seminerlerimiz ve bire bir seanslarımızda ‘’insan sağlığına’’ yönelik hizmetler verilmemektedir. Tüm hizmet ve danışmanlık hizmetlerimiz kişisel gelişim ve motivasyon amacı taşımaktadır. Hack Yourself ve Elif Erdenay olarak verdiğimiz hizmetler herhangi bir hastalığı ya da ruh sağlığı problemlerinin tümü için psikiyatrik, psikolojik ve tıbbi eğitimler yapılmamakta ve bu alanlara yönelik bir tedavi yöntemi uygulanmamaktadır. Hiçbir şekilde tıbbi ya da psikolojik/psikiyatrik bir tedavi ya da uygulama yapmamaktayız.  Seanslarımızda tanı konmaz.  Verdiğimiz tüm seminer ve danışmanlık hizmetleri sadece kişisel gelişim ve motivasyon amacı taşımaktadır.

WhatsApp