PARA KAZANMA SANATI...


Hayallerinizi yaşamak için para kazanma sanatında ustalaşın!

Elif Erdenay ile gerçekleşecek bu seminerde para kazanmanın yalnızca bir beceri, zenginliğin ise bir sanat olduğunu anlamaya ve zenginler gibi düşünüp, hareket etmeye başlayacaksınız. Seminer boyunca ZENGİN KAFA YAPISINA doğru bilinçaltınızı programlarken zenginliğin sadece parayla değil, yaşam kalitesine ve mutluluğa odaklı olduğunu anlayacaksınız.

ZENGİNLİK PSİKOLOJİK BİR DURUMDUR

Para kazanma sanatının %80’i psikolojik %20’si stratejiktir. Fakir kafa yapısına sahip bir insan varlığın içinde yokluk hissederek duygusal yeme, duygusal harcama gibi sorunlarla boğuşurken zengin kafa yapısına sahip biri henüz finansal refahta yaşamasa bile her zaman varlıklı hissedecek, parayla ilgisi olmayan zenginlikleri için her gün şükrederken yaşamın her anından keyif alacak ve sonunda arzuladığı maddi refaha kavuşacaktır. Zengin kafa yapısına sahip insanlar krizleri fırsata çevirir. 

UYURKEN ZENGİNLEŞİN!

Büyük komutan Timur’a Delhi savaşını kazandıran, Edison’a ampülü icat ettiren, Salvador Dali’yi dünyanın en büyük ressamlarından birine dönüştüren bilinçaltının gücü ile tanışın! Parlak fikirlerinin tohumlarını, para kazandıracak iş fikirlerini ve çözümlerini rüyalar ile tetikleyin! Sonrasında ” AKLIMA BİR ŞEY GELDİ” anlarını artırın.

HEDEF BELİRLEYİN

Para mutluluğu satın almayabilir ancak özgürlüğü, konforu ve insanların hayatlarına katkı sağlama yeteneği kazandırır. Bu yüzden kendi duygusal nedenlerinize göre bir eylem planınızı tasarlayın . Nietzsche der ki, ”Bir nedeni olan,her nasıla katlanır.”

ÖZ DİSİPLİNİ GELİŞTİRİN

Başarılı iş dehaları ve profesyonel atletler gibi kendinizle emir-komuta ilişkisi kurarak çalışma performansınızı % 300 artırın!

BİLİNÇALTINI PROGRAMLAYIN!

Para kazanmak sadece bir beceri, zenginlik ise bir sanattır. Büyük bir yaşama sevinci ve tutku ile yaşamda ustalaşırken bilinçaltı sizi bir iş dehasının sahip olması gereken özgüven ve yaratıcılığı yol boyunca artırarak yaşantınıza dahil edecek.

Elif PARA CANAVARI hakkında ne söylüyor?

Para Canavarı, son 10 yıldaki yolculuğumu ve yeniden dirilişimi özetliyor.

Odaklandığımız nokta; görmezden geldiğimiz zenginliğimizi kutlamaya başlamak ve zenginliğimizi sürekli gündemde tutarak daha fazla çoğalmasını sağlamaktır.

Mutlu Mutlu Kazanın ve Paylaşın

PROGRAMIN FAYDALARI

1- Paraya dair bilinçaltı inançlarınızı düzenleyin
2- Uyurken zenginleşin
3- Zihinsel zenginlik bariyerini aşın
4- Duygusal harcamalardan kurtulun
5- Zenginlik akışını harekete geçirin
6- Para kazanmayı öğrenin
7- Zenginliğin yolunu açan beceriler geliştirin
8- Zengin kafa yapısına geçin
9- Parayla ilişkinizi iyi yönde dönüştürün
10- Mental Banka oluşturmayı öğrenin

YASAL UYARI: Sitemizde yer alan yazılarımız ve verdiğimiz tüm hizmetler sadece eğitim amaçlıdır. Eğitimlerimiz ve bire bir seanslarımızda ‘’insan sağlığına’’ yönelik hizmetler verilmemektedir. Tüm hizmet ve danışmanlık hizmetlerimiz kişisel gelişim ve motivasyon amacı taşımaktadır. Hack Yourself ve Elif Erdenay olarak verdiğimiz hizmetler herhangi bir hastalığı ya da ruh sağlığı problemlerinin tümü için psikiyatrik, psikolojik ve tıbbi eğitimler yapılmamakta ve bu alanlara yönelik bir tedavi yöntemi uygulanmamaktadır. Hiçbir şekilde tıbbi ya da psikolojik/psikiyatrik bir tedavi ya da uygulama yapmamaktayız.  Seanslarımızda tanı konmaz.  Verdiğimiz tüm eğitim ve danışmanlık hizmetleri sadece kişisel gelişim ve motivasyon amacı taşımaktadır.

WhatsApp