HACK YOURSELF Aydınlatılmış ( Bilgilendirilmiş ) Onam Formu

Sayın Katılımcımız

Tarafımızca sunulan ve tedavi/terapi niteliğinde olmayıp yalnızca kişisel gelişiminiz için danışmanlık ve program hizmetlerimizin içerisinde sunulan koçluk seanslarında sizlerin talebi doğrultusunda da uygulanabilecek olan telkin teknikleri faaliyetinin tüm ayrıntıları ile en etkin şekilde planlanabilmesi ve gerçekleştirilebilmesi amacıyla tarafımızdan bu hizmet sunulmaktadır. Aşağıda bu uygulama ile ilgili                           ayrıntılı bilgiler sizinle paylaşılmaktadır. Bu bilgilere ek olarak, uygulama ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soruyu tarafımıza yöneltebilirsiniz.

HACK YOURSELF SEANSI Yöntemi Hakkında Bilgi:

Mevcut oto-trans yönünden sunulan program ve koçluk faaliyetlerimiz içerisinde talepleriniz doğrultusunda tarafınıza trans konusunda verilen program seansı içerisinde oto trans teknikleri uygulamasının yapılması da karşılıklı kararlaştırılmıştır.  Oto-Trans ile yapılacak uygulamada, tüm fonksiyonların çalıştığı, bilincin açık olduğu bir konumda; uyku hali olmadan, zihinsel uyanıklık halinin olduğu; istekle elde edilen konsantrasyonun kişilerin kendi isteklerine ulaşması amacıyla kullanılması söz konusudur. Bu çalışma sayesinde bilinç, bilinçdışı, savunma mekanizmaları, rüyalar, hatıralar, davranışların kökenindeki gerçek nedenler öğrenilebilir. Tarafımızca uygulanan bu çalışma asla bir tıbbi müdahale, psikiyatrik tedavi veya uygulama olmayıp, teşhis, tedavi ve terapi amacı da taşımamaktadır. Tarafımızca           sunulan hizmet, kişilerin oto trans hakkında bilgilendirilmesi amacıyla verilen  program hizmeti içerisinde sizin talebiniz doğrultusunda canlı denenmesi faaliyetidir. Talep eden bu faaliyete katılmak için tarafıma sorulan sorulara eksiksiz ve doğru yanıtlar vermem gerektiğini, aksi halde doğacak sonuçlardan kaynaklı olarak tüm sorumluluğun tarafıma ait olduğunu bilmektedir. Uygulayıcının uygun görmediği koşullarda deneme ve diğer taleplerini reddetme hakkı bulunmaktadır.

Uygulama Sonucu ve Süresi :

Oto trans mucizevi bir yöntem değildir. Bedensel uyuşukluk ve zihinsel uyanıklık halidir. Transın derinliği her kişide farklı gerçekleşir. Bazı kişilerde daha yüzeysel, bazı kişilerde daha derindir. İlk seans genelde “ mayalama ” denilen, diğer seanslara hazırlık şeklindedir.

Uygulanacak seans sayısı sizlerden gelecek talebe göre sizin tarafınızdan belirlenir.

Uygulama Sonucu Doğabilecek Riskler:

Oto-trans ile yapılacak uygulama sırasında kişinin kan basıncı, kan şekeri, solunum, dolaşım gibi hayati faaliyetleri biyolojik olarak tarafımızca tıbbi bir müdahale yapılmadığından etkilenmez. Dolayısıyla danışan için bir tehlike söz konusu değildir. Oto-trans sonrasındaki dönemde de bir sakıncası görülmemiştir. Ancak çok derin trans durumunda açılırken, gevşeme döneminin bir süre devam etmesi mümkündür. Bazen, trans halinde iken duygusal boşalma (katarsis) yaşanabilir.
Genel olarak çalışmalarımızda herhangi bir hastalık için klasik tıbbi ve psikolojik tedavilere alternatif bir tedavi yöntemi uygulanmamaktadır.

 

Genel Etik Standartlar:

  • Size uygulanacak yöntem anlatıldı. Onayınız alındı.
    •       Bilgileriniz ve uygulanan çalışma yeterli gizlilikte korundu ve korunacaktır.
    •       Sizin saygınlığınız ve yaşam kalitenizi korumaya azami özen gösterilecektir.
    •       Danışanın danışma konusu ve kendisi ile yapılan çalışmalar, ( danışanın talebi olmadıkça)gizli tutulacaktır.

Sunulan danışmanlık-program hizmeti içerisinde sizin talebiniz doğrultusunda uygulanacak olan telkin uygulaması ile ilgili olarak yukarıdaki bilgilerin tamamını okudum. Tarafımca aydınlatma metnini eliferdenay.com sitesinde okudum, anladım ve kabul ediyorum.

YASAL UYARI: Sitemizde yer alan yazılarımız ve verdiğimiz tüm hizmetler sadece eğitim amaçlıdır. Seminerlerimiz ve bire bir seanslarımızda ‘’insan sağlığına’’ yönelik hizmetler verilmemektedir. Tüm hizmet ve danışmanlık hizmetlerimiz kişisel gelişim ve motivasyon amacı taşımaktadır. Hack Yourself ve Elif Erdenay olarak verdiğimiz hizmetler herhangi bir hastalığı ya da ruh sağlığı problemlerinin tümü için psikiyatrik, psikolojik ve tıbbi eğitimler yapılmamakta ve bu alanlara yönelik bir tedavi yöntemi uygulanmamaktadır. Hiçbir şekilde tıbbi ya da psikolojik/psikiyatrik bir tedavi ya da uygulama yapmamaktayız.  Seanslarımızda tanı konmaz.  Verdiğimiz tüm seminer ve danışmanlık hizmetleri sadece kişisel gelişim ve motivasyon amacı taşımaktadır.

WhatsApp